«Бесплатные объявления»

РЕЄСТРАЦІЯ ФІРМИ В ПОЛЬЩІ

РЕЄСТРАЦІЯ ФІРМИ В ПОЛЬЩІ

Що дає українцям реєстрація фірми в Польщі?
Найбільшими перевагами будуть:
* Можливість вести справи з усіма Європейськими країнами. Якщо ви мрієте про вихід на європейський ринок, то Польща буде найкращим стартом для вас. Це викликано, як мінімум тим, що маючи фірму у цій країні, ви можете вільно співпрацювати з будь-якою країною Європейського союзу.
* Просте ведення бізнесу. Польща не є країною в якій найлегше живеться
бізнесменам. Там у уряду немає наміру витягнути всі соки з підприємців, не
створюються перепони, а податкова інспекція не виконує роль катів. Ви завжди можете порадитись зі своїм податковим інспектором і розраховувати на підтримку.
* Можливість отримання дозволу на тривале проживання в Польщі для себе і членів власної родини. Деякі українці, навіть не маючи наміру відкривати
справу в Польщі, обирають саме цей привід для відкриття візи.
* Можливість безпроблемного пересування країнами Шенгенської зони. Не секрет, що поляки ставляться до українців досить прихильно і саме в цій країні Європейського союзу для наших громадян найлегше отримати дозвіл на перетин кордону.
* Порівняна легкість реєстрація фірми в Польщі. Звісно, це не так-то і просто, але цілком можливо, якщо ви заручилися підтримкою професіоналів, які мають суттєвий досвід. Доречи, у Польщі при відкритті бізнесу не дуже високий уставний фонд.
Чому ми?
Alliance group — це відома компанія, що має бездоганну репутацію не тільки на території України, а й у Польщі. У нашому арсеналі є все, що необхідно для того, щоб облегшити вам отримання всіх необхідних дозволів і візи. Тож, обираючи в свою партнери нас ви обов’язково зможете отримати те, на що розраховували.
Объявление актуально: в Киеве
Анатолий
Телефон: 0955730303,0986770303
ICQ: 89662408383
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Это моё объявление